Posted on

Підживлення лохини восени

Підживлення лохини восени – важливий етап догляду за рослиною.

З приходом осені необхідно попіклуватися про підживлення ваших кущів лохини, ми знаємо, що ця культура є досить вибагливою і потребує спеціального догляду в різні пори року.

Команда спеціалістів «Беррі Фарм Юкрейн» ділиться порадами та рекомендаціями з власного досвіду по догляду за лохиною восени, які ми самі застосовуємо на нашому господарстві при вирощенні лохини:

  • Восени необхідно забезпечити помірний полив кущів лохини, і обов’язково уникати переливу рослини, тому що коренева система почне підгнивати, що може спровокувати загибель цілого куща.
  • В цю пору року рекомендуємо використовувати виключно мінеральні добрива на основі фосфору та калію. Це робиться для підвищення стійкості рослини до різноманітних захворювань і зменшення враження шкідниками. Також дане підживлення робить смак ягід більш насиченим, а самі плоди більшими за розміром.
  •  На кожен дорослий кущ (старше 2 років) використовувати приблизно 40 г калію і фосфату. Для молодих рослин дозу добрива необхідно зменшити до 10 г на один кущ.

Усі наші сорти розмноженні в лабораторії методом In-Vitro. Дізнатись більше про цей метод можна за посиланням:  https://berry-farm.com/lab_berry/

Замовити саджанці, або отримати безкоштовну консультацію нашого менеджера можна в нашому інтернет-магазині:  https://berry-farm.shop/ua/