Розплідник саджанців "Berry-Farm"
Наш
телефон
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: сб, нд

Саджанці Павловнії Шан Тонг 1,5 річне в горщику

  • Наявність: Немає в наявності
55.00 грн.

Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Опис

Висота дорослої рослини до 20 метрів
Морозостійкість Висока
Грунт 5-7 рН
Місце посадки Сонячне
Полив Регулярний, рясний
Період цвітіння Весною, до появи листя
Підживка Навесні або восени
Період посадки ІІ - ІІІ декада травня - І декада червня
Обрізка Не обов'язкова
Галузі застосування Деревообробна Біоенергетична Сільськогосподарська
Стійкість до хвороб і шкідників Стійкий

Павловнія (інші назви – дерево Фенікс, Кірі, Адамове дерево) – рід вічнозелених листопадних дерев з найбільшою швидкістю росту у світі. Росте рівно та високо. Воно легке, витривале, просте в обробці та має здатність швидко регенеруватися. За оптимальних умов та правильному догляді приріст за рік може досягати 3 – 5 метрів. Павловнія сорту Shan Tong - має такі переваги порівняно з іншими видами: швидке зростання, висока стійкість до хвороб, посухи і холоду. Крона павловнії Шан Тонг вузька або середня, за рахунок цього економиться простір посадки.

Особливості та переваги Павловнії :

  • Швидкий ріст
  • Підвищена регенерація
  • Екологічність (За 1 годину одне дерево поглинає в середньому 22 кг вуглекислого газу, а виділяє в атмосферу 6 кг кисню. Також завдяки глибокій кореневій системі вона покращує, а не виснажує грунт, насичує азотом і запобігає ерозії)
  • Можливість використання в деревообробній галузі (виготовлення меблів, фанерних листів, музичних інструментів, дошок для серфінгу), у  виробництві целюлози та паперу та кораблебудуванні
  • Використання в біоенергетиці (під час згоряння біопалива в атмосферу виділяється значно менше вуглекислого газу, утворюється у 20-30 разів менше оксиду сірки й у 3-4 рази менше золи у порівнянні з вугіллям)
  • Сільськогосподарська галузь - використовується як кормова культура для кролів, кіз, овець, коней, корів. Є хорошим медоносом.

Догляд: Дерева павловнії можна вирощувати практично на всіх типах грунтів. Оптимальний показник кислотності грунту  5 -7 рН. Готуються до висадки осінню, бо за зиму грунт добре ущільнюється й насичується вологою. Висаджують саджанці весною, коли середня добова температура повітря понад +20 С. Посадку рослин доцільно проводити в оптимальні терміни у ІІ - ІІІ декаді травня та І декаді червня. Цвіте Павловнія навесні - біло - фіолетовими квітами, ще до появи листяного покрову.

   Ця культура вимагає регулярного та рясного поливу. Поки дерево молоде, його варто поливати раз на 10 днів, об’ємом води 10 літрів під кожне дерево. Дорослі павловнії поливають один раз на два тижні, виливаючи під кожну рослину від 15 до 20 літрів води. 

   Не варто забувати і про підживлення, яке проводять навесні або восени. Найкраще для цього підходить торф, курячий послід та біогумус.

   Дерево має підвищену стійкість до шкідників та грибкових захворювань, проте серйозної шкоди йому може надати травневий і червневий хрущ, який обгризає листки, а його личинки – коріння. Щоб цього уникнути,  варто вчасно використовувати дієві засоби про шкідників. Ми рекомендуємо гранули Форсу або Ентоцит.

   Розмноження павловнії може відбуватись як з насіння, так і вегетативним способом через кореневі та стеблові живці. Ми для розмноження використовуємо метод in-vitro. Мікроклональне розмноження – це швидкий метод отримання якісного однорідного посадкового матеріалу великих обсягів.

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано 
 Добре