Posted on Leave a comment

Новий метод розмноження ожини вимагає вдвічі менше часу

Новий метод розмноження ожини вимагає вдвічі менше часу

У компанії з Американського штату Арканзас винайшли новий метод розмноження рослин ожини, який вимагає вдвічі менше часу, ніж традиційні методи розмноження, що може стати поштовхом для стрімкого розвитку галузі.

У прес-релізі компанії Berries Unlimited зазначено, що вони протягом тривалого часу вивчали і досліджували існуючі успішні світові практики розмноження рослин ожини, поєднуючи їх з кращими власними методами розмноження.
Завдяки такому поєднанню, виконуючи дослідження на найвищому сучасному рівні, регулюючи кількість світла і звуковий резонанс, вдалося досягти не лише прискореного росту рослин, але й отримати більш здорові, стійкі до хвороб рослини.
Новий метод розмноження ожини дозволяє компанії отримувати потенційний щоденний обсяг 10000 нових рослин ожини, які можуть вирости до необхідного реалізаційної розміру менш ніж за 90 днів.
Зараз компанія Berries Unlimited знаходиться в процесі сертифікації даного методу розмноження ожини, який повинен бути завершений в третьому або четвертому кварталі 2014 року.

Залишити відповідь