Posted on

Лохина сорту Бонус. Особливості сорту

Сьогодні поговоримо про лохину сорту Бонус. Про особливості даного сорту, та догляд за ним.

Кущ: Високорослий кущ з вертикально зростаючими, добре розгалуженими пагонами, в дорослому віці може досягати висоти 1,5 м і 1,6 м в діаметрі. Восени  вбирається в багряні тони, що надає йому вишуканого, декоративного вигляду. Серед інших сортів лохини відрізняється високою морозостійкістю. Лохина сорту Бонус одина з найкращих, які рекомендують для не великих сімейних плантацій, де плоди збирають вручну.

Ягоди: Найбільші серед усіх сортів лохини ягоди. Мають розмір 2,5-3 см в діаметрі, солодкі, злегка терпкуваті, світло-синього кольору з легким нальотом. Завдяки міцній шкірці мають високу транспортабельність. Сухе місце відриву.

Грунт:  лохина сорту Бонус вибаглива до грунту, рівень кислотності якого повинен бути в межах 3,5 – 4,8 pH. Краще росте і приносить плоди за умов зростання на відкритих сонячних ділянках.

Обрізка: для збереження здоров’я та та плодючості рослини рекомендується проводити регулярну обрізку засохлих, хворих або механічно пошкоджених пагонів. Вже з 5 року, варто починати проріджування крони, задля доступу світла та оновлення усієї рослини. Найбільш сприятливий період для обрізки – кінець зими – початок весни.

Саджанці усіх сортів розмноженні в лабораторії методом In-Vitro. Дізнатись більше по це цей метод можна за посиланням https://berry-farm.com/lab_berry/

Замовити саджанці лохини сорту Бонус можна в нашому інтернет-магазині за посиланням

https://berry-farm.shop/ua/

Лохина сорту Бонус. Особливості сорту
Плоди лохини Бонус з господарства Беррі-Фарм