Вимоги до ділянки під павловнію

Вимоги до ділянки під павловнію

Рівень підгрунтових вод

Непридатними є ділянки якщо рівень підґрунтової води менше півтора метра. На таких ділянках не можливо закладати багаторічні промислові плантації павловнії.

З іншої сторони особливо на піщаних ґрунтах глибокий стрижневий корінь павловнії повинен бути забезпеченим достатньою кількістю вологи на глибині 5м

Continue reading Вимоги до ділянки під павловнію

Типи плантацій павловнії

Типи плантацій павловнії

Особливості павловнієвих плантацій

Типи плантацій павловнії

Павловнію, як й інші енергетичні культури (енергетичні види верб, тополі), часто вирощують як швидкорослі гаї (плантації) на сільськогосподарських угіддях, тобто на плантаціях з коротким терміном вирощування. Швидкорослі плантації − це Continue reading Типи плантацій павловнії

Чим краще засаджувати плантацію дерев-свердловин(павловнії)?

Рубаєш законно свій ліс: Карпати цілі і доляри в кишені

Павловнія на сьогодні порівняно ще нова культура в Україні

Пам’ятаю у 1996 році, коли захищав дипломну роботу по сої, тоді ще кожен третій не бачив як вона виглядає. Ніхто не закидав, що соя порушить екосистему чи ще щось. Що соя порушила? Збільшилося виробництво ковбаси.

Повернімося до дерева-свердловини, тобто павловнії Continue reading Чим краще засаджувати плантацію дерев-свердловин(павловнії)?

Павловнія. Які сорти використовуються у виробництві?

Павловнія. Які сорти використовуються у виробництві?

Які сорти павловнії є найбільш поширені у виробництві?

До найбільш поширених видів павловнії у виробництві належить павловнія повстиста та її гібриди. Серед найбільш поширених є такі сорти павловнії, як: Павловнія ShanTong, Pao Tong.

Павловнія повстиста найбільш поширена як декоративна в садах Європи, Північної Америки. Добре росте в районах з вологим теплим кліматом. Висота дерева 10-15 м. Ширина крони 8-10 м. Морозостійкість: теплолюбна рослина, витримує лише короткочасне зниження температури до –20 °С.

Continue reading Павловнія. Які сорти використовуються у виробництві?