Розсадник Лохини

Компанія «Беррі Фарм Юкрейн» має власний розсадник лохини

Знаходиться він на екологічно чистих землях у с. Рівне Любомльського району Волинської області.

Саме тут з року в рік висаджуються на 5 га землі увесь посадковий матеріал, вирощений в лабораторії In Vitro. Лохину висаджують працівники господарства у спеціально підготовлений кислий грунт: в піднятих грядках або ж у великих контейнерах.

На сьогодні у відкритому грунті росте 20 тисяч саджанців лохини різних сортів.

Розсадник «Беррі Фарм Юкрейн» застосовує у вирощуванні лохини сучасні технології. Досвідчені агрономи постійно розробляють та контролюють усі процеси висадки та догляду рослин у відкритому ґрунті.

Тому, гарантуємо високу врожайність саджанців лохини. А також, фахівці господарства допоможуть вибрати вам сорти лохини, які будуть максимально комфортно себе почувати в кліматичних умовах вашого регіону, включаючи ті, які будуть задовольняти ваш смак і переваги в ландшафтному дизайні.

На нашому сайті в розділі Плантація ви зможете ознайомитися з цінами, сортами, особливостями вирощування того або іншого сортів лохини

По термінах дозрівання маємо:

  • ранньостиглі сорти;
  • середньостиглі сорти;
  • пізньостиглі сорти.

Розплідник лохини «Беррі Фарм Юкрейн» вже близько 5 років займається вирощуванням саджанці. У нас Ви можете придбати ягоди і саджанці лохини, а також журавлини і жимолості із закритою і відкритою кореневою системою. Вік саджанців різний: від 1 до 3 років.

Усі цікаві для Вас питання по сортах, вирощуванню, Ви зможете знайти в розділі Корисне.