Розплідник саджанців "Berry-Farm"
Наш
телефон
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: сб, нд

Способи доставки

Нова пошта  

Укрпошта 

Більшість товарів нашої компанії може бути відправлена транспортною компанією Нова Пошта згідно з актуальними тарифами (враховуються габарити, об'ємна або фактична вага).

 

Способи оплати

Післяплата

Оплата товару при отриманні (на відділенні транспортної компанії). Це дасть можливість Вам оглянути посилку і перевірити, чи все відповідає заявленим характеристикам і опису. Транспортна компанія бере комісію в розмірі 25 грн за оформлення документів + ​​2% від вартості за повернення грошових коштів відправнику.

Наприклад: вартість товару в замовленні 1000 грн, вартість доставки (оплачує покупець) дорівнює 100 грн, комісія за повернення коштів - 1000 * 0.02 = 20 грн + 25 грн. Всього - 1 145 грн.

 

 

Оплата на рахунок ФОП

Ми не беремо додаткову плату за упакування, Ви сплачуєте лише вартість товару та доставки.

Вартість доставки розраховує транспортна компанія і оплачує її ПОКУПЕЦЬ при отриманні товару у відділенні або кур'єру (виключення: окремі замовлення, обумовлені особисто з адміністрацією). Оплата доставки товару приватними перевізниками великогабаритних вантажів оплачує одержувач при прибутті вантажу, у вартість товарів на сайті НЕ включена доставка!

 

 Як забрати товар самовивозом?

1) Якщо Ви зробили замовлення в компанії.

Перш за все Вам потрібно зателефонувати в компанію і повідомити про те, що хочете самі забрати замовлення, менеджер повідомить Вам день, коли можна забрати замовлення на місці в с. Рівне Любомльського району Волинської області.

2) У мене немає замовлення, я хочу приїхати і купити на місці.

Просимо врахувати, що більшість рослин знаходиться на нашому розсаднику в с. Рівне Любомльського району Волинської області.. Є менеджер, який продає товар на місці. Потрібно попередньо зателефонувати, уточнити зручний час для отримання товару.