Розплідник саджанців "Berry-Farm"
Наш
телефон
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: сб, нд
Усе про ківі: смачний і не тільки!

Популярні сорти ківі

Усе про ківі: смачний і не тільки!

Збагачення видового складу садових культур шляхом інтродукції, селекції та впровадження у виробництво нових видів рослин сприяє збільшенню різноманітності садових фітоценозів, забезпечує підвищення їх стійкості та продуктивності.

Вагоме місце серед перспективних для впровадження в комерційну та аматорську практику садівництва займають рослини роду Actinidia Lindl – або просто Ківі.

Якщо актинідію Actinidia arguta  та Actinidia kolomiktaвже можна зустріти в багатьох присадибних ділянках, а у Польщі Aarguta вирощується на промислових плантаціях, то види Achinensis та А.deliciosa з’явилися лише в останні десятиліття в теплих регіонах країни:  Криму та Закарпатті.

Саджанці ківі в Україні

Усе про ківі: смачний і не тільки!

ФГ «БерріФарм»  вирощує у промислових масштабах якісні саджанці ківі. Завдяки методології безвіруУсе про ківі: смачний і не тільки!сного розмноження in-vitro у власній лабораторії, підприємство може запропонувати необмежену кількість посадкового матеріалу ківі.

 

Важливі вітаміни та користь ківі

Усе про ківі: смачний і не тільки!

Рослини роду Актинідія окрім високих смакових властивостей мають і лікувальну цінність. Зокрема, містять значну кількість вітамінінів, дубильних і мінеральних речовин.

В одному ківі середнього розміру міститься: 75 мг вітаміну С, 0,3-0,4 гр жиру, 11 г вуглеводів, 1 г білка, 2,6 г клітковини,  4 мг натрію, не містить холестерину.

Отже, один ківі в день — це добова норма вітаміну С, який зміцнює імунну систему, кровоносні судини, підвищує опір організму до різних інфекцій і допомагає організму боротись зі стресами.

Ківі містить багато магнію, мінеральних солей (калію) і клітковину, яка нормалізує травлення. Його плоди є особливо корисними для людей які мають проблеми із підвищеною кислотністю.

Плоди ківі містять важливі для людини ферменти, зокрема актинідін.

Ферменти – це природні каталізатори які прискорюють розчеплення речовин в шлунку людини. Враховуючи це та низьку калорійність (46 калорій на 100 г плодів) плоди  ківі корисні і для людей які хочуть мати струнку фігуру.

Кулінарія і ківі

Усе про ківі: смачний і не тільки!

Також завдяки вказаному вище ферменту плоди ківі є цінними для маринадів. Якщо замаринувати м’ясо у в його плодах, шашлик вийде ніжний.

Ківі для краси та здоровя

Усе про ківі: смачний і не тільки!

  • Ківі попереджає передчасне сивіння волосся, інтенсивно спалює жири в нашом у організмі.
  • Одна ягода після ситного обіду чудово допоможе прибрати неприємні відчуття – тяжкість в шлунку, печію.
  • Людей похилого віку може порадувати здатність ківі, завдяки калію, що міститься в ягоді, знижувати тиск і виводити з організму холестерин. Окрім того ківі гальмує утворення тромбів.
  • Пізньої осені, взимку та невесні, коли по планеті «блукає» грип та віруси, ківі, з його величезними запасами цілющого вітаміну С, просто незамінний у нашому раціоні, як запорука сильного, здатного протистояти хворобам, імунітету.
  • Окрім того, вітамін С нейтралізує нітрати і нітрити, які можуть спровокувати різні новоутворення, у тому числі і рак.
  • Для спортсменів ківі з успіхом може замінити допінги, завдяки наявності великої кількості корисних речовин, які активно стимулюють і швидко “активізують” організм.
  • Ревматизм, утворення каменів у нирках, біль, рясні кровотечі, цинга, карієс і навіть глисти – ось далеко не повний список великих і маленьких неприємностей, від яких нас позбавляє ківі.
Ківі в декоративних та промислових цілях

Рослини ківі мають гарний декоративний вигляд і надзвичайно смачні плоди.

Квітує рослина за сприятливих умов до двох тижнів, квіти великі, красиві( схожі на кремові троянди) та дуже запашні.

А коли біля них розміщена пасіка, то можна отримати надзвичайно смачний мед з тонким звабливим ароматом.

Усе про ківі: смачний і не тільки!

Цвітіння ківі сорту Карпат Стратона Валентайн. Фото Мацкевич В.В.

Щоб замовити саджанці ківі, перейдіть у наш магазин.

Коментарі

Написати коментар