Розплідник саджанців "Berry-Farm"
Наш
телефон
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: сб, нд
Сезон посадки розпочато

З радістю повідомляємо, що Berry Farm розпочинає відправку своїх високоякісних саджанців! Ми - професійний розплідник саджанців, маємо довгу і успішну історію вирощування ягідних рослин і квітів.

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечувати якісні саджанці, які вирощені за допомогою технології in-vitro. Ми розуміємо, що для багатьох з вас, початок весни - найкращий час для садівництва тому ми відкриваємо наші двері для всіх, хто бажає придбати саджанці високої якості.

Ми маємо саджанці: лохини, ківі, гортензії, жимолості, павловнії та інших рослин.. Наші саджанці здорові, міцні, з високим рівнем виживаності та мають потужну кореневу систему. Ми дбаємо про те, щоб наші саджанці були готові до транспортування в будь-яку точку країни і гарантуємо, що вони прибудуть до вас в найкращому стані.

Для того, щоб придбати саджанці, ви можете скористатися нашим зручним онлайн-магазином. Ми готові приймати замовлення від будь-якої кількості клієнтів, від приватних осіб до великих оптових компаній. Наша команда з радістю відповість на будь-які запитання, які ви можете мати про наші саджанці та їх вирощування.

Ми гарантуємо, що наші саджанці будуть поставлені вчасно та в найкращому стані. Ми прагнемо забезпечити максимально можливий рівень задоволення наших клієнтів, тому якщо ви маєте будь-які питання або потребуєте допомоги з вибором саджанців, наші менеджери завжди будуть раді вам допомогти.

Ми переконані, що наші саджанці будуть чудовим доповненням до вашого саду або городу, і ви будете задоволені їхнім врожаєм у наступні роки. Тож не зволікайте і замовляйте високоякісні саджанці від Berry Farm вже зараз!


Коментарі

Написати коментар