Розплідник саджанців "Berry-Farm"
Наш
телефон
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: сб, нд
Павловнія. Сорти павловнії:Фенікс, Пао Тонг, Шан Тонг

Вам знайома така рослина як Павловнія? Давайте разом познайомимось з нею детальніше, та поговоримо про сорти, які доступні під замовлення в нашому інтернет-магазині.

Павловнія (інші назви – дерево Фенікс, Кірі, Адамове дерево) – рід вічнозелених листопадних дерев з найбільшою швидкістю росту у світі. Росте рівно та високо. Воно легке, витривале, просте в обробці та має здатність швидко регенеруватися. За оптимальних умов та правильному догляді приріст за рік може досягати 3 – 5 метрів.

Особливості та переваги Павловнії :

  1. Швидкий ріст
  2. Підвищена регенерація
  3. Екологічність (За 1 годину одне дерево поглинає в середньому 22 кг вуглекислого газу, а виділяє в атмосферу 6 кг кисню. Також завдяки глибокій кореневій системі вона покращує, а не виснажує грунт, насичує азотом і запобігає ерозії)
  4. Можливість використання в деревообробній галузі (виготовлення меблів, фанерних листів, музичних інструментів, дошок для серфінгу), у  виробництві целюлози та паперу та кораблебудуванні
  5. Використання в біоенергетиці (під час згоряння біопалива в атмосферу виділяється значно менше вуглекислого газу, утворюється у 20-30 разів менше оксиду сірки й у 3-4 рази менше золи у порівнянні з вугіллям)
  6. Сільськогосподарська галузь – використовується як кормова культура для кролів, кіз, овець, коней, корів. Є хорошим медоносом.

Догляд за павловнією

 Дерева павловнії можна вирощувати практично на всіх типах грунтів. Оптимальний показник кислотності грунту  5 -7 рН. Готуються до висадки осінню, бо за зиму грунт добре ущільнюється й насичується вологою. Висаджують саджанці весною, коли середня добова температура повітря понад +20 С. Посадку рослин доцільно проводити в оптимальні терміни у ІІ – ІІІ декаді травня та І декаді червня. Цвіте Павловнія навесні – біло – фіолетовими квітами, ще до появи листяного покрову.

   Ця культура вимагає регулярного та рясного поливу. Поки дерево молоде, його варто поливати раз на 10 днів, об’ємом води 10 літрів під кожне дерево. Дорослі павловнії поливають один раз на два тижні, виливаючи під кожну рослину від 15 до 20 літрів води. 

   Не варто забувати і про підживлення, яке проводять навесні або восени. Найкраще для цього підходить торф, курячий послід та біогумус.

   Дерево має підвищену стійкість до шкідників та грибкових захворювань, проте серйозної шкоди йому може надати травневий і червневий хрущ, який обгризає листки, а його личинки – коріння. Щоб цього уникнути,  варто вчасно використовувати дієві засоби про шкідників. Ми рекомендуємо гранули Форсу або Ентоцит.

   Розмноження павловнії може відбуватись як з насіння, так і вегетативним способом через кореневі та стеблові живці. Ми для розмноження використовуємо метод in-vitro. Мікроклональне розмноження – це швидкий метод отримання якісного однорідного посадкового матеріалу великих обсягів.

Павловнія. Сорти павловнії:Фенікс, Пао Тонг, Шан Тонг

Саджанці Павловнії в теплиці господарства Беррі-Фарм

На даний момент в лабораторії Беррі-Фарм розведено та вирощено ТРИ сорти павловнії : Фенікс, Пао Тонг, Шан Тонг.

 

Сорт Фенікс виведена в нашій лабораторії Berry-Farm Ukraine, методом In-Vitro. Цей сорт адаптований та районований до клімату та умов України. Вирощується виключно в промислових цілях.

Пао Тонг самий швидкорослий сорт, має високу морозостійкість, стійкий до хвороб. За рахунок вузької крони – економляться площі землі для посадки.

Шан Тонг – порівняно з іншими сортами має наступні переваги: швидке зростання, висока стійкість до хвороб, посухи і холоду. Крона павловнії Шан Тонг вузька або середня, за рахунок цього економиться простір посадки.

Замовити саджанці павловнії сортів Фенікс, Пао Тонг та Шао Тонг можна в нашому інтернет-магазині, або за номером телефону:

050 447 22 03

Коментарі

Написати коментар