Розплідник саджанців "Berry-Farm"
Наш
телефон
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: сб, нд
Лохина - це...

Лохина — це

ягідний кущ, який має одні з найсмачніших ягід. Розмір, смак та кількість ягід  залежить від сорту самої рослини та умов дозрівання. Хорошими умовами для дозрівання цієї рослини вважається кислий грунт, хороший полив та сонячне проміння. Плодоносити лохина починає з четвертого року та наступні 25-50 років. Користь лохини доведення дослідженнями, вона містить вітаміни  А, С, В1, В2, РР, К1, Е та 8 незамінних амінокислот. Багато джерел стверджують що ягоди лохини допомагають захистити організм від захворювань, поліпшують роботу імунної системи і їх називають джерелом молодості. Крім того лохина зміцнює кістки, покращує стан шкіри, знижує рівень (поганого) холестерину, корисна діабетикам, поліпшує роботу мозку, допомагає в зниженні надмірної ваги, поліпшує роботу серця і травної системи.

 

Щоб ефективно виростити лохину потрібно мати перевірену інформацію від практиків і застосовувати агрономічні рекомендації.
Лохина вибаглива у догляді, тому при замовленні у нашому магазині ми консультуємо покупців та підбираємо сорти які підходять найкраще. Також при кожному замовленні ми прикріплюємо інструкцію для посадки лохини, що дуже допомагає не досвідченим садівникам.

 

Лохина високоросла вирощування. Що важливо знати під час посадки лохини високорослої:

 

1. Підготувати ділянку та грунт для посадки.

2. Визначитись із способом та схемою посадки.

3. Обрати сорти та саджанці потрібного віку.

4. Посадити кущі та розібратись із періодичністю та важливістю поливу.

5. Обрізка, мульчування та догляд за лохиною в перший рік.

6. Контролювати рівень вологості та чи достатньо сонця рослині.

7. Підживити рослину при потребі.

9. Збирання врожаю

 

Періодично отримуємо запити, тому відповідаємо: лохина на руском ето голубика!

Наш розплідник розмножує лохину на власному розпліднику, тому переходьте у наш каталог, обирайте потрібний сорт та купуйте саджанці лохини від виробника.
Якщо у вас залишились питання або хочете замовити саджанці лохини телефонуйте до нас за номером 050 447 22 03 

Коментарі

Написати коментар