Розплідник саджанців "Berry-Farm"
Наш
телефон
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: сб, нд
Розсадник Лохини

Компанія «Беррі Фарм Юкрейн» має власний розсадник лохини.

Знаходиться він на екологічно чистих землях у с. Рівне Любомльського району Волинської області.

Саме тут з року в рік висаджуються на 15 га землі увесь посадковий матеріал, вирощений в лабораторії In Vitro. Лохину висаджують працівники господарства у спеціально підготовлений кислий грунт: в піднятих грядках або ж у великих контейнерах.

На сьогодні у відкритому грунті росте 20 тисяч саджанців лохини різних сортів.

 

Розсадник «Беррі Фарм Юкрейн» застосовує у вирощуванні лохини сучасні технології. Досвідчені агрономи постійно розробляють та контролюють усі процеси висадки та догляду рослин у відкритому ґрунті.

Тому, гарантуємо високу врожайність саджанців лохини. А також, фахівці господарства допоможуть вибрати вам сорти лохини, які будуть максимально комфортно себе почувати в кліматичних умовах вашого регіону, включаючи ті, які будуть задовольняти ваш смак і переваги в ландшафтному дизайні.

На нашому сайті в розділі Каталог ви можете ознайомитися з цінами, сортами, особливостями вирощування того або іншого сортів лохини

 

По термінах дозрівання маємо:

ранньостиглі сорти;

середньостиглі сорти;

пізньостиглі сорти.

Усі цікаві для Вас питання по сортах, вирощуванню, Ви зможете знайти в розділі Корисне, Або замовте дзвінок нашого агронома. Консультація безкоштовна.

Коментарі

Написати коментар