Розплідник саджанців "Berry-Farm"
Наш
телефон
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: сб, нд
Чому замовляти саджанці в Berry-Farm безпечно і вигідно?

Чому замовляти саджанці в Berry - Farm . shop безпечно та вигідно?

Наша компанія керується двома основними принципами роботи, це – якість і безпека.

Замовляючи саджанці у нашому інтернет-магазині Ви можете бути впевнені у їх якості та надежного доставлення по всій Україні.

Отримуючи Ваші замовлення ми аналізуємо їх, щоб зрозуміти основні потреби та страхи кожного покупця. Тому вирішили зібрати відповіді на найпоширеніші запитання в одній статті, для того, щоб розвіяти кожний сумнів щодо замовлення.

 

  1. Усі саджанці розмножені та вирощені в лабораторії сучасним методом розмноження рослин In Vitro .Наша лабораторія одна з перших на Волині почала вдало застосовувати метод мікроклонального розведення лохіні . In Vitro дає змогу в короткі терміни виростити практично необмежену кількість якісного однотипного посадкового матеріалу, вільного від вірусів, збудників хвороб та шкідників .

 

  1. Ми не просто продаємо саджанці, на нашому господарстві, що знаходити в екологічно чистому регіоні України, вже висаджено понад 12 га голубини різних сортів.

 

  1.  Ми не працюємо з неперевіреним матеріалом для розмноження саджанців і за необхідності можемо надати відповідні сертифікати відповідності сортів.

 

Окрім гарантії якості Беррі-Фарм Юкрейн гарантує безпеку отримання та оплати товару

 

  • Ми не беремо завдаток за замовлення, оплату здійснюєте виключно тоді, коли на пошті перевірите цілісність саджанців, можлива заміна пошкоджених рослин.
  • Надійне пакування – пріоритет для наших працівників. Не було жодного інциденту, пов'язаного з пошкодженням саджанців через погане пакування.
  • Можливий самовивіз. Вас завжди радо приймуть на господарстві, покажуть у яких умовах зростати саджанці і ви зможете самі забрати їх з ферми.
  • Наш менеджер проведе професійну безкоштовну консультацію щодо вибору сортів голубини, посадки та догляду за нею.

Коментарі

Написати коментар