Розплідник саджанців "Berry-Farm"
Наш
телефон
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: сб, нд
Чому гортензія змінює колір квітів?

Серед садівників можна почути, що Гортензію називають рослиною-хамелеоном. І цю назву вона отримала не даремно. Однією з найвідоміших особливостей гортензії є її здатність змінювати колір квітів!

Чому гортензія змінює колір квітів?

Але проявляється вона лише за умови забезпечення необхідних умов, а саме: додавання в ґрунт певних добрив. Тому відтінок квітів можна регулювати самостійно. Варто пам’ятати, що колір змінює лише садова (крупнолистова) гортензія з червоним або рожевим суцвіттям. Своєю чергою білі квіти колір не змінять оскільки у них немає антоціанів, які відповідають за колір квітів. 

Чому гортензія змінює колір квітів?

Головною умовою для зміни кольору являється кислотно-лужне середовище ґрунту та його мінеральний склад.

  • Сині квіти утворюються в ґрунті з показником кислотності pH 5,5%(додайте сульфат алюмінію, компостоване дубове листя, соснові голки або кавову гущу)
  • Блакитні квіти потребують кислотності ґрунту pH 4,8 – 5,5 (додайте ґрунтову сірку)
  • Рожеві суцвіття виходять в нейтрально-лужному ґрунті – pH від 6,5 до 8(додайте гашене вапно)
  • Різниця в кислотності ґрунту в вище згаданих показниках може призвести до того, що гортензія зацвіте лавандовим цвітом, або навіть сині та рожеві відтінки на одному суцвітті.

Чому гортензія змінює колір квітів?

Наполегливо рекомендуємо перед проведенням будь-яких маніпуляцій з кольором квітів необхідно бути впевненим, що рослина здорова, отримує необхідну кількість добрив та корисних речовин. Також необхідно проводити тестування ґрунту на кислотно-лужні показники.

Для нас головним показником краси гортензії першочергово являється здоров’я рослини, а вже потім колір квітів. Вам радимо дотримуватись цього принципу, тоді незалежно від відтінків, кущ радуватиме вас рясним цвітом.

В лабораторії «Бері-Фарм Юкрейн» ми методом In-Vitro розмножуємо саджанці гортензії садової та кімнатної.

Замовити саджанці гортензії та інших рослин можна в інтернет-магазині, або за номером телефону +380 50 447 22 03

Коментарі

Написати коментар